Vandaag zijn de lotenboekjes voor de Grote Clubactie weer uitgedeeld aan onze jeugdleden. Zij gaan de komende tijd weer hun uiterste best doen om zo veel mogelijk loten te verkopen voor onze vereniging. Van elk verkocht lot gaat maar liefst 80% naar Hands-Up!! De opbrengsten zullen worden gebruikt om de jeugd een nog leukere en leerzamere tijd te laten doorbrengen op het volleybalveld.

 

Dus roep vrienden en familie op om ook loten te kopen,en geef onze jeugd een steuntje in de rug!

Reacties

  • Geen reacties gevonden
Jouw reactie

Laatste reacties

Zach
Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills ...
Lily
Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as we form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills htt...
Lori
Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, as we form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills ht...
Mike
Interpersonal intelligence is one of the most overlooked, underutilized skill sets. In school, once we form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills ht...
Carrie
Interpersonal intelligence is one of the most overlooked, underutilized skill sets. In school, once we form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills http://l...